PUTEIKIS PLIUS
Ligitos Girskienės paskyra
MŪSŲ ATSTOVAI SAVIVALDYBĖS TARYBOJE

DĖKOJAME KLAIPĖDIEČIAMS UŽ IŠREIKŠTĄ PASITIKĖJIMĄ. JŪSŲ LŪKESČIŲ NENUVILSIME. 

 NINA PUTEIKIENĖ  LIGITA GIRSKIENĖ  ALFONSAS VILDŽIŪNAS
BALSAVIMO BIULETENIŲ UŽPILDYMO PAVYZDŽIAI
ALUS+DŽIAZAS=KULTŪRA? Tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas

Visuomeninio rinkimų komiteto „PUTEIKIS PLIUS“ kandidatė į Klaipėdos miesto merus Nina Puteikienė vasario 23 d.  sukvietė miesto kultūrininkus ir kandidatus į merus į atvirą diskusiją apie Klaipėdos kultūrą.

Diskusijos tema: ALUS+DŽIAZAS=KULTŪRA?

Kiekvienam kandidatui savo programos dalies, skirtos miesto kultūros politikai, pristatymui pagal reglamentą buvo skirtos 3 minutės. Po to kandidatė į Klaipėdos miesto merus Nina Puteikienė kartu su kitais kandidatais bei Klaipėdos kultūrininkais karštose diskusijose aptarė šiuos klausimus:

  • KLAIPĖDOS KULTŪROS POLITIKA. REALUS PROCESAS AR VEIKLOS IMITACIJA?
  • AR KULTŪRINĖ APLINKA ATITINKA TREČIO (ANTRO) LIETUVOS MIESTO STATUSĄ?
  • KODĖL MENININKAI PALIEKA KLAIPĖDĄ? KRUIZINIŲ LAIVŲ DAUGĖJA. O TURISTŲ?
  • FASADINĖ KULTŪRA – APMAUDUS SOVIETMEČIO PALIKIMAS.
  • KULTŪRINĖ APLINKA – SVARBUS GYVENIMO KOKYBĖS FAKTORIUS.
  • AR KULTŪRINGA GRUBLIAUSKUI SPAUSDINTI ŽURNALE "VEIDAS" NEŽINIA IŠ KOKIŲ LĖŠŲ APMOKĖTUS REKLAMINIUS STRAIPSNIUS APIE JĮ: VIENĄ STRAIPSNĮ, PAŽYMĖTĄ, KAIP REKLAMA IR DU NEPAŽYMĖTUS REKLAMOS ŽENKLU SU PENKIOM NUOTRAUKOM TAME PAČIAME NUMERYJE?

Diskusijos vaizdo įrašą galite žiūrėti internetu
https://www.youtube.com/watch?v=ofCjXT76MPE

Skaitykite plačiau
Sveikiname

Žiūrėkite debatus, kuriose dalyvauja Nina Puteikienė, vasario 7 d. 9 val. per TV8.

Pagal ištrauktus burtus visuomeninio rinkimų komiteto "Puteikis Plius" kandidatei Ninai Puteikienei teko debatuose dalyvauti kartu su Benu Renatu Baltusiu (Laisvės sąjunga(liberalai)) ir tautininku Mariumi Šileika. Nina Puteikienė pabrėžė, kad jos tikslas - stiprinti bendruomeniškumą, vystyti ne tik uostą, bet ir rekreaciją, kultūrą bei turizmą, taip stiprinant smulkųjį verslą.

Žiūrėkite debatus,kuriose dalyvauja Nina Puteikienė, vasario 7 d. 9 val. per TV8.

    

NESPĖJĘ PAŽIŪRĖTI LAIDOS PER TELEVIZIJĄ, ŽIŪRĖKITE INTERNETE

www.tv3play.lt/programos/lietuvos-respublikos-savivaldybiu-tarybu-rinkimai/558821

Visos kandidatų debatų laidos:

www.tv3play.lt/pasirinkta/politines-laidos

KANDIDATŲ Į KLAIPĖDOS MERUS DEBATAI

Kviečiame paklausyti kandidatų išsakytų minčių ir susipažinti su jų išsakytomis programinėmis nuostatomis. 

Tiesioginė transliacija vyko 2015-02-05
Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ tęsia tradiciją ir organizuoja viešus debatus su kandidatais į Klaipėdos miesto Merus. Debatus moderavo Klaipėdos Universiteto Politikos mokslų katedros vedėjas doc. dr. Saulius Šiliauskas. Renginys vyko vasario 5d. 18.00 val. Klaipėdos Universiteto Aula Magna konferencijų salė (H. Manto 84, Klaipėda). Debatai buvo filmuojami, vyko tiesioginė transliacija internetu.

Klaipėdiečiai, nebūkite abejingi savo miesto ateičiai!
Dalyvaukite debatuose ir patys spręskite, kas vadovaus miestui!
www.mmk.lt

Ateikite į savivaldos rinkimus ir balsuokite!

RINKIMAI KLAIPĖDOJE – BE GRUBLIAUSKO CIRKO NUMERIŲ
Devynių partijų ir visuomeninių komitetų, dalyvaujančių savivaldos rinkimuose Klaipėdoje, lyderiai atmetė dabartinio Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko siūlomą tariamai sąžiningo dalyvavimo rinkimuose deklaraciją ir pasirašė garbingo dalyvavimo savivaldos rinkimuose sutarimą „Ir šviesa, ir tiesa“.
    
Skaitykite plačiau
IR ŠVIESA, IR TIESA

 

 

Nina Puteikienė inicijavo dešimties garbingo dalyvavimo savivaldos rinkimuose sutarimą „Ir šviesa, ir tiesa“ pasirašymą.

Šis sutarimas yra nukreiptas prieš negarbingus dabartinio mero Vytauto Grubliausko poelgius, naudojant reklamai rinkimų metu užimamą tarnybinę padėtį.

Sutarimą pasirašys dešimties partijų ir visuomeninių komitetų, dalyvaujančių savivaldos rinkimuose Klaipėdoje, lyderiai. Jį pasirašo Benas Renatas Baltusis (Laisvės sąjunga (liberalai)), Agnė Bilotaitė (TS-LKD), Rimantas Cibauskas („Klaipėdos„ visuomeninis rinkimų komitetas), Stasys Paulauskas (Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Lilija Petraitienė (Lietuvos socialdemokratų partija), Nina Puteikienė (visuomeninis rinkimų komitetas „Puteikis plius“), Artūras Razbadauskas (Tvarkos ir teisingumo partija), Ivanas Romanovas (Darbo partija), Edvardas Šalkauskas („Drąsos kelio“ politinė partija), Viačeslav Titov (Lietuvos rusų sąjunga).

Sutarimas „Ir šviesa, ir tiesa“ bus pasirašytas sausio 30 d., 14 val., Klaipėdos miesto Rotušėje.

PUTEIKIS PLIUS – Nr. 1

Nina Puteikienė sausio 26 d. Klaipėdos miesto savivaldybės rinkimų komisijoje visuomeninio rinkimų komiteto "PUTEIKIS PLIUS" kandidatų sąrašui rinkimuose ištraukė numerį 1.

Tai neabejotinai geras ženklas, - šypsojosi kandidatė į Klaipėdos meres.

Įdomu ir tai, jog ir kituose miestuose Naglio Puteikio vardo komitetai traukė tą patį lyderio skaičių. Nr. 1 rinkimuose atiteko Anykščių "A.Liogės sąrašui, remiamam N.Puteikio", Tauragės "Z.Grikšelio komandai, remiamai N.Puteikio" ir Kauno "Kaunas Plius Puteikis" visuomeniniam rinkimų komitetui.

Skaitykite plačiau
PRAŠOME JŪSŲ PARAMOS

Powered By Website Baker